FOTOGRAF

Özel tasarlanan dekorları ile klasik stüdyo anlayışını eğlenceli vakit geçirilecek bir alana dönüştürdük. Stüdyomuzun giriş resepsiyonu ve stüdyo dekorları bahçesi kapalı kış bahçesi çocukların hayal gücünden yola çıkılarak tasarlan mistir. Çekimlerimizde özel kostümlerimizle ve özel temalarla farklı konseptler oluşturarak, çocukların masumiyetini ve heyecanını fotoğraf karelerine yansıtıyoruz.

Stüdyo Ekrem Çocuk doğum günlerinin yeni hediyesi... Çocuklarınızın en özel günleri, en özel fotoğraflarla ölümsüzleşecek. Her yeni gelen yılın yeni umutlar ve yeni heyecanlar ile karşılandığı anları Stüdyo Ekrem Çocuk’ta hep birlikte kutlayalım. Stüdyo Ekrem Çocuk Kids Mall AVM'deki stüdyosunda hizmet verdiği gibi ayni zamanda da özel günler ve etkinlikler için organizasyonun yapıldığı yere profesyonel ekibi ile gelerek hizmet vermektedir. Önceden randevu sistemi ile günlüğümüzde yer alin, gerisini bize bırakın. Eğlencenin keyfine varın.

Fotoğraf Hizmeti Alanı

Stüdyo ve dış mekân çekimleriyle hizmet verdiğimiz fotoğraf stüdyomuzda, kostümlü çekimler, konsept çekimler, doğum, aile, sünnet, cake smash, yeni doğan, video, periyodik fotoğraf, temalı doğum günü ve parti çekimleri yapılmaktadır.

Çekilen tüm fotoğrafları istediğiniz boyutlarda basıyor, istediğiniz albüm ve çerçeve seçenekleriyle size sunuyoruz.

STÜDYO ÇEKİMLERİ - Stüdyo çekimlerimizde renkli dekorlarımız, kış bahçemiz ve son teknolojiye uygun ekipmanlar ile kaliteli isler ortaya çıkartmaktayız.

DIŞ MEKÂN ÇEKİMLERİ - Dış mekân çekimlerimizde, müşterilerimizin istediği özel mekânlarda, özel temalar ile kurgular oluşturarak çekimlerimizi tamamlamaktayız.

DOĞUM ÇEKİMLERİ - Çocuğunuzla ilk karşılaşma anında en güzel karelerimizle yanınızdayız.

CAKE SMASH - Pasta Parçalama

YENİ DOGAN - Bebeğiniz doğumu itibari ile ilk 20 gün içerisinde farklı tasarımlarla fotoğraflayalım.

PERIİYODİK FOTOGRAF - Her hareketinizi yakalamak, bunları tasarlamak, her aninizi istediğiniz gibi şekillendirmek bizler için hiç de zor değil. Periyodik fotoğraflarınız bizlerin elinde kaliteli ve farklı...

AİLE ÇEKİMLERİ - Ailenizin, çocuklarınızın, her yaşını ölümsüzleştirmek ister misiniz? Tasarladığımız özel albümler ile sizler için ailenizi ölümsüzlüğe taşıyoruz.

KONSEPT ÇEKİMLER - Hayallerinizdeki çekimler, hayallerinizdeki fotoğraflar...

İstediğiniz temada, istediğiniz konseptte özel olarak tasarlanmış alanlarımızda hayallerinizi fotoğraflıyoruz.

DOĞUM GÜNLERİ ve ÖZEL GÜNLER - Çocuklarınız için tasarladığınız doğum günü partilerinde ve özel etkinliklerde detayları ile birlikte tüm partinizi fotoğraflıyoruz.

SÜNNET ÇEKİMLERİ - İster dış mekân çekimlerini, ister stüdyo çekimlerini uygun konseptte ve kurguda yapmaktayız.

VİDEO - Hayati ölümsüzleştirmek için sadece fotoğraf yetmez. Hayatin her anini yakalamak için özel video çekimlerimiz sizler ile.

ÇOCUKLAR

23 Nisan Çocuk Bayramında hizmetinize açtığımız stüdyomuzu tüm çocuklarımıza armağan ettik.

Yarattığımız bu yenidünyada, yeni yüzleri de aramızda görmek istiyoruz.

Her şey Hayal Etmek İle Baslar. Sadece Hayal Edin...

Fotograf Galerisi için tiklayin.

 

 

 

 

.