Çocuk Çekimleri Nasıl Oluyor?

Ne Tarz Dogum Günleri Yapıyorsunuz?

  • Temalı Doğum Günü Partileri ,Disco ve Karaoke Partileri, Okul Partileri, Baby Shower Partileri, 1.Yaş Partileri ,Sinema Partileri, Dans ve Konser Partileri, Yılbaşı Partileri, Diş Buğdayı Partileri, Kendi Partini Kendin Yarat Partileri

 

Doğum Video Çekimi Nasıl Oluyor?

Dış Mekanda Organizasyon ve Şeker Masası Hazırlıyor musunuz ?

Konsept partiler, çocuk doğum günü partileri, hayal ettiğiniz her parti ve kutlama… Siz hayal edin biz tasarım, üretim ve organizasyon aşamasında gerçegğe dönüstürelim. Çocuğunuzun anaokulunda, evinizde, yazlığınızın bahçesinde ya da istediğiniz her türlü mekanda partinizi sizin için hazırlayalım. Tüm organizasyonlarınızda animatörlerimizle partinizi renklendiriyor cocuklarınızı eğlendiriyoruz ayrıca profesonel fotoğraf ve video ekibimizle organizasyonu unutulmaz hale getiriyoruz.

Bu Dünyada Sizleri Neler Bekliyor?

Çocuklarınıza özel fotoğraf ve video çekimleri 

Doğum günü ve özel günler için temalı partiler 

Kişiye özel parti malzemeleri

Anaokulu ve dış mekân süslemeleri

Çocuklara özel yarışma parkurları

Parti dünyası malzeme satışı

Çocuk kostümleri

Kişiye Özel Parti Malzemeleri Hazırlıyormusunuz?

Sizin seçeceğiniz tema ve renklerle tüm parti malzemelerini size özel hazırlayalım. Banner, fotoğraf çerçevesi, kapı afisi, magnet, teşekkür kartı, davetiye, peçete halkası, kitap ayracı, pipet süsleri, özel stickerli tabak ve bardaklar, su etiketi ve hediyelik ürünler…

Stüdyo Ekrem Aktivite Merkezinde Sizleri Neler Bekliyor?

Çocuklarınıza hiç unutamayacağı bir doğum günü yasatmak için ve siz ebeveynlerinde yorulmadan dostlarıyla beraber keyifli saatler geçirebileceği sıcak bir ortam hazırladık. Özel ışık efektleri ve profesyonel ses sistemi ile hazırladığımız çocuk disco alanı ve softplay oyun alanında animatör eşliğinde sinirsiz eğlence, yarışmalar ve yüz boyama, temaya veya isteğinize uygun müzik seçimi, temaya uygun renkli balon süsleme ve lezzetli ikramlarımızla çok keyifli bir doğum günü sizleri bekliyor. Bu çok özel parti alanımızda sadece doğum günleri değil;

Temalı doğum günü partileri, Dans ve konser partileri, Okul partileri, Baby shower partileri, Diş buğdayı partileri, Disco ve karaoke partileri, Yılbaşı partileri, Kostümlü partiler, 1 Yas partileri, Sünnet Partileri, Eğlenceli bilim partileri, 'Kendi partini yarat' partileri de yapabilirsiniz.

Stüdyo Ekrem Çocuk & Aktivite Merkezi

Türkiye’nin ilk Çocuk Stüdyosu

İzmir’de kaliteli hizmet anlayışı ile fotoğrafçılık alanında tüm ilkleri gerçekleştiren STÜDYO EKREM ailesi olarak yine bir ilke imza attık. Türkiye’de çocuklara özel ilk fotoğraf stüdyosunu 23 Nisan 2012 yılında hizmete açtık. Özel mimarisi, eğlenceli dekorları, özel fotoğraf çekimleri, parti alanı ve organizasyonu, parti malzemeleri, kişiye özel süslemeler ve çocuklarınızın hayallerini yasayacağı çizgi film kahramanlarının kostümleri ile bambaşka bir dünyaya kapımızı araladık.

Stüdyo Ekrem Çocuk, Stüdyo Ekrem Aktivite ve Parti Dünyasının ayni çatı altında buluştuğu bu eğlenceli mekânda; profesyonel ve genç ekibimizle sizlere ayrıcalıklı hizmet sunmayı umuyoruz.

Bu dünyada sizleri neler bekliyor:

Çocuklarınıza özel fotoğraf ve video çekimleri 

Doğum günü ve özel günler için temalı partiler 

Kişiye özel parti malzemeleri

Anaokulu ve dış mekân süslemeleri

Çocuklara özel yarışma parkurları

Parti dünyası malzeme satısı

Çocuk kostümleri

FOTOGRAF 

Stüdyo ve dış mekân çekimleriyle hizmet verdiğimiz fotoğraf stüdyomuzda, kostümlü çekimler, konsept çekimler, doğum,  yeni doğan, cake smash, aile, sünnet, periyodik fotoğraf, doğum günü ve parti çekimleri yapılmaktadır. Hayati ölümsüzleştirmek için sadece fotoğraf yetmez, hayatin her anini yakalamak için özel video çekimlerimizle de hizmetinizdeyiz.  

Stüdyo Ekrem ailesi olarak, teknolojinin son imkânlarını kullanıyor, 

Sizlerin önem verdiği her ani kendi hayatimizden bir parça olarak görüyoruz. 

Ayni heyecanları beraber çoğaltmak dileği ile…

STÜDYO EKREM AKTIVITE

SÜSLEME VE ORGANIZASYON

Seker Masası, Kişiye Özel Parti Malzemeleri

PARTI DÜNYASI IZMIR